Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Osobní koordinátor IVF

Podpora osobního koordinátora IVF je jedinečnou službou, kterou klinika ARLETA poskytuje svým klientům v rámci odborné péče. Přes koordinátora, se kterým se klienti prostřednictvím emailu a telefonu seznámí již před první návštěvou na klinice, proudí veškeré informace, dotazy, přání či připomínky. Koordinátor je soukromou „spojkou“ klientů na lékaře, sestry, laboratorní pracovníky a vedení kliniky. Má dokonalý přehled o léčebném plánu a koordinuje potřebná diagnostická vyšetření a další postupy. Také komunikuje s genetickou laboratoří, kde zprostředkovává konzultace specifických genetických problémů v dané rodině a zajišťuje názor odborníka, abychom pak následně mohli indikovat příslušné vyšetření na embryích před vložením do dělohy.

Díky organizační podpoře koordinátora se mohou zdravotničtí pracovníci kliniky lépe koncentrovat na svou odbornou práci. Klienti zároveň mají jistotu, že veškeré informace o jejich léčbě jsou soustředěny na jednom místě a oni se při návštěvě kliniky mohou s důvěrou obracet na člověka, jehož dobře znají a on (nebo ona) zná naopak velmi dobře je.


IVF-koordinator_0871Dominika, IVF koordinátorka:

Dobře vím, že moje role je ve vztahu ke klientům velmi důležitá, až nenahraditelná. Vyřídím s nimi všechny organizační záležitosti, probereme finance,  ráda odpovím na jejich otázky a pomohu vysvětlit odborné pojmy a postupy. To vše přispívá k pohodovému průběhu léčebného cyklu a zvyšuje šanci na úspěch.“