Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O naší společnosti

Pomáháme partnerům nejen k dosažení těhotenství, jeho udržení,
ale i k narození zdravého potomka.

Jsme reprodukční klinika rodinného typu, jež vám kromě špičkových odborníků, inovativních metod a vynikajícího vybavení laboratoře nabízí jedinečnou atmosféru pochopení, spolehlivosti a důvěry. Důvěry mezi lékařem a klienty a zároveň důvěry v možnosti moderní reprodukční medicíny.

Pracujeme jako tým, jehož součástí jsou i naši klienti.

  • Individuální přístup s ohledem na přání jednotlivých párů
  • Otevřená komunikace a informovanost
  • Maximální diskrétnost
  • Zapojení obou partnerů do léčby, minimalizace nutného počtu návštěv kliniky
  • Vstřícná atmosféra, která přispívá k úspěchu léčby

Jsme vaším partnerem na cestě za snem o vlastním zdravém potomkovi. Pomáháme i zdánlivě neřešitelným párům. Postupujeme racionálně krok za krokem, zkoumáme důvody selhání dosavadní léčby, společně s vámi hledáme řešení.  

Vždy pod dohledem primáře

Náš malý, skvěle sehraný tým profesionálů nabízí odborné znalosti a opravdový zájem o vaše potíže. Ve váš prospěch využíváme nejmodernější techniku a špičkovou laboratoř.

„Říká se, že děti jsou kořením našeho života. Naplněné rodičovství je nejen příležitostí, výzvou, ale i závazkem, jak odpovědně se této role zhostit. Děti rozsvítí slunce v našem domově, vnitřně obohatí náš život o další zkušenosti a také nám přinesou jistou naději, že to dobré v nás může pokračovat v příštích generacích…“    

MUDr. Jiří Doležal, zakladatel kliniky ARLETA

dolezal

MUDr. Jiří Doležal se pro specializaci na gynekologii a léčbu neplodnosti rozhodl již během studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Osudnou se mu stala předchozí předstudijní jednoroční praxe na gynekologickém oddělení. Lidskou reprodukcí a technikami asistované reprodukce se zabývá již od roku 1983. Je členem Sekce asistované reprodukce, European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) a American Society of Reproductive Medicine (ASRM).

team-na-zahrade_2000x1300px

O našem týmu

 

Váš člověk na klinice ARLETA

Nejsme „továrna na děti“ a rádi si na vás uděláme čas. Rozumíme vašim starostem i otázkám, které máte na srdci. Na naší klinice se máte vždy na koho s důvěrou obrátit. Od první návštěvy se vám věnuje váš osobní koordinátor IVF, jenž vás provází klinikou i léčebným procesem. 

 

Sázíme na kontinuální vzdělávání

Všichni členové našeho týmu se kontinuálně vzdělávají jak formou školení, tak na tuzemských a zahraničních konferencích. Účastníme se také grantů MZ ČR spolu s řešiteli z Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Jezdíme na praktické kurzy a stáže do ostatních center asistované reprodukce v ČR. Naše práce je pro nás i koníčkem, k čemuž přispívá i jedinečná atmosféra naší kliniky.

 

Certifikovaná odbornost a kvalita

Klinika ARLETA je auditovaná společností Bureau Veritas. V řízené kvalitě pracujeme od založení kliniky v roce 2009. Naše činnost probíhá na základě povolení a pravidelných kontrol SÚKL a Ministerstva zdravotnictví ČR. 


Společná radost ze zdravých a krásných dětí

ARLETA pořádá jednou za tři roky pro klienty na zahradě naší vily akci nazvanou Balónkové nebe. A protože každý rok přivedeme na svět kolem stovky dětí, je vždycky s kým co slavit!

S kým spolupracujeme

Spolupracujeme

Naši partneři

Pro následnou a související péči jsme si pečlivě vybrali partnery, o kterých jsme přesvědčení, že poskytují služby vysokého standartu a vhodně tak doplňují naši péči.

Zdravotní pojišťovny

Centrum reprodukčního zdraví má uzavřeny smlouvy s většinou zdravotních pojišťoven pro obor gynekologie a porodnictví. Mimotělní oplodnění je hrazeno celkem třikrát do 39. narozenin ženy. Nadstandartní výkony, jako je mikromanipulace s reprodukčními buňkami a mrazení embryí, jsou hrazeny pacienty přímou platbou.

Spolupracujicí lékaři

Týmová práce je v medicíně nepostradatelná. Váš spádový gynekolog Vás nejen odesílá ke specializované léčbě, ale je dále kontaktován pro doplňující vyšetření a informace a přebírá většinu těhotných žen do předporodní péče. Dále kontaktujeme řadu specialistů, kteří dovyšetřením doplňují celkový obraz o typu poruchy a pomáhají nám zkvalitnit léčbu.