Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Jak u nás probíhá léčba

img01

Objednání

Termín První návštěvy si můžete domluvit buď pomocí objednávkového formuláře, telefonicky nebo e-mailem. Po prvním kontaktu následuje vyzvání k vyplnění Dotazníku (zde). Díky vámi sděleným informacím bude lékař již před První návštěvou seznámen s historií a podrobnostmi problému  a může si připravit cílené otázky a strategii vyšetřovacího a léčebného postupu. Porucha reprodukčního zdraví je ve většině případů problém dvojice, takže bude vhodné si vyhradit svůj čas na První návštěvu na klinice. 

Objednani

První návštěva

Během První návštěvy upřesníme vaši rodinnou,  osobní anamnézu, vyhodnotíme možnou genetickou zátěž.  V případě, že jste již absolvovali léčbu v jiném zařízení, budeme společně hledat pravděpodobné příčiny selhání této léčby. Následně provedeme gynekologické, ultrazvukové a hormonální vyšetření ženy a spermiogram partnera.

Na závěr lékař vysloví  možné příčiny problému a navrhneme konkrétní diagnostický program, zahrnující zpravidla lékařskou genetiku, endokrinologii, imunologii, andrologii, či gynekologickou operativu k objasnění, či vyřešení poruchy plodnosti.

Prvni_navstena

Léčebný plán

Na základě získaných výsledků diagnostického procesu a vyjádření specialistů lékař pojmenuje zjištěné příčiny a vyjádří se k celkové prognóze léčby s přihlédnutím k věku obou partnerů. Následuje návrh  individuálního léčebného plánu. Plán se sestává z několika možných způsobů léčby, přičemž vy sami si v diskusi s lékařem zvolíte jednu variantu podle svého uvážení. Můžete preferovat doporučení lékaře, nebo se budete rozhodovat sami na základě úspěšnosti metody, časového harmonogramu a v neposlední řadě s ohledem na finanční podmínky zvoleného postupu.

Realizace_lecby

Realizace léčby

Vlastní provedení léčby se uskuteční zpravidla do dvou měsíců po První návštěvě. Vašim průvodcem po celou dobu pobytu bude IVF koordinátor, na kterého se budete moci kdykoliv obrátit se svými dotazy, nebo v akutní nouzi.
Významným okamžikem léčebného procesu je provedení těhotenského testu na klinice. Těhotenství a vyvíjející se plod zpravidla pečlivě sledujeme, podporujeme a posuzujeme na konci třetího měsíce, abychom se před předáním do péče Vašemu lékaři přesvědčili, že plod je vitální a hlavně morfologicky a geneticky zdravý.