Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Aktuality

beREADY - test zralosti endometria

14.07.2022

Ačkoli potencionální rodiče prošli řadou testů a z genetického hlediska nic nebrání přenosu embrya, může se při léčbě IVF stát, že se embryo napoprvé (nebo i opakovaně) neuchytí. Příčinou může být nedostatečná zralost endometria, tj. nedostatečná připravenost děložní sliznice na příjem embrya.

Test beREADY umožňuje stanovit tzv. vhodné implantační okno – nejvhodnější dobu pro transfer embrya. V některých případech se ukáže, že bude lepší termín transferu posunout na dříve nebo později. Test zaručí, že embryo bude přeneseno v optimálním čase a zvýší se tak vaše šance na otěhotnění.

Lékařské studie ukazují, že implantační okno má posunuté přibližně 30 % žen. Informace o optimální době transferu má tak pro ně zásadní důležitost. Personalizovaný plán IVF léčby může výrazně zvýšit úspěšnost snahy o otěhotnění.

Jak test funguje? Odebraný vzorek endometria je odeslán do laboratoře, kde je zpracován a analyzován. Na základě výsledného protokolu je pak možno v následujícím cyklu upravit termín transferu na optimální čas. Výsledku testu jsou k dispozici za 2 až 3 týdny.

Obraťte se na nás, rádi vám vše vysvětlíme a doporučíme postup, který se nejlépe hodí právě pro vás.

 

Zpět na výpis

Kontaktujte nás (Telefon +420 494 323 420)

Objednávkový formulář slouží pro kliniku reprodukční medicíny.